Cisy

Cisy rosnące w naturze spotykamy rzadko. Łatwiej znaleźć je w przydomowych ogrodach – dzięki temu, że rosną dość wolno, więc sprawdzają się na niewielkich działkach, są zimozielone – zdobią ogród przez cały rok – i świetnie znoszą cięcie, przez co jaknajbardziej nadają się na żywopłoty i roślinne rzeźby.
Odmiany cisa to dość szerokie i różnorodne zagadnienie, któremu warto przyjrzeć się bliżej. Jest to przepiękny krzew iglasty zachwycający głębią zieleni. Pięknie prezentuje się w każdym ogrodzie. Pomiędzy poszczególnymi odmianami stworzonymi w ramach tego gatunku występują jednak pewne różnice, co wyjątkowo korzystnie wpływa na możliwość dokonania wyboru i zakupienia rośliny na miarę własnych potrzeb i upodobań. W szkółce roślin «ABC Zieleni» posiadamy dostateczną wiedzę w tym zakresie, więc doradzimy jak wybrać Cisy, kiedy je kupić i jak lepiej posadzić.

Zobacz całość
W katalogu przedstawiony został niepełny asortyment - wyłącznie w celu zapoznania się z ofertą. Aby poznać szczegóły proszę kontaktować się z biurem obsługi.